UBEZPIECZENIA PAKIETOWE

W ramach Programu Nissan Insurance, specjalnie dla Klientów marki Nissan przygotowany został atrakcyjny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych.

Decydując się na zakup ubezpieczenia w Programie Nissan Insurance zyskujesz:
- Szeroki zakres pakietu (OC, AC, NNW, Assistance, ZK);
- Zniesiony udział własny w szkodach autocasco;
- Bezgotówkowe naprawy powypadkowe i szybki serwis likwidacyjny w Autoryzowanym Serwisie Nissana z zastosowaniem nowych oryginalnych części bez potrąceń z tytułu ich amortyzacji;
- Szeroki zakres Assistance
- Samochód zastępczy na czas naprawy do 14 dni.

Ubezpieczenie pakietowe w Programie Nissan Insurance jest przeznaczone zarówno dla samochodów nowych, jak i używanych, marki Nissan. Wysokość stawki ubezpieczeniowej zależy od wartości pojazdu, miejsca rejestracji, modelu, a także przysługujących właścicielowi zniżek.

Wszelkie informacje uzyskasz na miejscu w jednym z naszych Salonów.

W razie zakupu samochodu w kredycie standardowym RCI Bank Polska SA istnieje możliwość finansowania składki ubezpieczeniowej.


UBEZPIECZENIE GAP

Specjalnie dla Klientów Nissan przygotowaliśmy wspólnie z Towarzystwem ubezpieczeniowym Red Sands Insurance Company Ltd, reprezentowanym na rynku polskim przez Autoprotect Polska atrakcyjne ubezpieczenie GAP.

Ubezpieczenie GAP chroni wartość samochodu nawet przez 36 miesięcy.

Ubezpieczenie GAP pokrywa różnicę pomiędzy wartością samochodu wynikającą z faktury zakupu w przypadku nowego samochodu lub polisy AC w przypadku pojazdu używanego a wyższą z kwot:
- odszkodowania wypłaconego z tytułu całkowitego zniszczenia bądź kradzieży pojazdu;
lub
- wartości rynkowej pojazdu z dnia szkody.

W przypadku, jeśli Twój ubezpieczyciel AC w pierwszym roku eksploatacji wypłaci pełną wartość samochodu dzięki ubezpieczeniu GAP, otrzymasz:
Zwrot standardowego kosztu rejestracji nowego samochodu zakupionego w sieci Nissan oraz jedno z trzech poniższych świadczeń do wyboru:
- pojazd zastępczy - na okres 14 dni od daty ustalenia przez ubezpieczyciela AC, że szkoda jest całkowitą, limit świadczenia 5 000 zł
lub
- refundacja wpłaty własnej do wysokości 5 000 zł na nowy samochód zakupiony w sieci Nissan  w kredycie oferowanym przez RCI Bank Polska S.A.
lub
- refundacja 3 rat kredytu do łącznej wysokości 5 000 zł na nowy samochód zakupiony w sieci Nissan w kredycie oferowanym przez RCI Bank Polska S.A.

Wszystko załatwisz w jednym miejscu bez zbędnych formalności w jednym z naszych Salonów.

Przed zawarciem umowy ubezpieczenia klient powinien zapoznać się z warunkami ubezpieczenia na wypadek straty finansowej GAP, a w szczególności z zapisami dotyczącymi ograniczenia lub wyłączenia odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń. Wyżej wymienione warunki ubezpieczenia dostępne są w naszych Salonach.

Niniejsza strona służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. 

@NissanPolska
/* */